Sonidos De Arma

Sonidos De Arma 1

Zapraszamy do świata dźwięków i dzwonków broń fotografowania.

Zapraszamy do świata dźwięków i dzwonków broń fotografowania.

Zapraszamy do świata dźwięków i dzwonków broń fotografowania. Pobierz aplikację dźwięki broni, a otrzymasz niesamowite pudła z najnowszą broń i górne melodie dzwonków strzały sounds.Turn głośności i dotknij, aby rozpocząć figle dźwiękowe pistolet na swojej komórce lub tablecie. Użyj wydawać Ci się najbardziej i ustawić go jako nowy dzwonek, wiadomości SMS, powiadomienia czy może sygnał alarmu. Ten zbiór darmowych dźwięków strzałów karabinów będzie pasować każdemu, kto jest zainteresowany odrębności typów broni. Najpopularniejsze dzwonki w jednym miejscu dla Ciebie.

Czy kiedykolwiek chcesz przestraszyć znajomych z dźwięk karabinów i broni? Cóż, teraz można z naszej nowej broni brzmi aplikacji dla Androida. Zobacz, jak twoi przyjaciele skakać i szukać schronienia, gdy słyszą przerażający dźwięk realistycznej broni. To może być bardzo zabawne. Broń Brzmi aplikacja jest najlepszym zabawna aplikacja dla żartu, specjalnie dla wszystkich, którzy uwielbiają strzelanie i gry gun. Strzały dźwięki pomoże odstraszyć każdego, kto ośmieli się zaatakować. Ale najlepsze jest to, że ta gorąca aplikacja pistolet nie zaszkodzi nikomu. Bo to jest dla zabawy. Gun Sounds to bezpłatna aplikacja, i zawiera fajne efekty dźwiękowe broni jak pistolet strzał brzmi, Desert Eagle, karabin rzutowego fotografowania, Uzi odgłosy artylerii, i wiele innych. Nasza broń brzmi prawdziwe maszyny wydawać odgłosy broni, tylko o klawiatury dotykania. Teraz jesteś gotowy do dźwięków strzelba, bez Barret snajpera, P90 lub FAMAS. Wystarczy tuch smartfona i ochłodzić się w fantastyczne dźwięki, pistolet laserowy lub karabinka riccochet. I pamiętaj, darmowe dzwonki aplikacja jest tworzona tylko dla zabawy i rozrywki dla każdego, kto lubi broń. Tutaj znajdziesz najgłośniejsze dźwięki i najnowsze dzwonki.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

— Muzyka i radio —

Sonidos De Arma

Download

Sonidos De Arma 1